Jazyková škola IDEA

 

Jazyková škola IDEA se nachází v samém centru města Hodonína, s dobrou dostupností jak na městskou hromadnou dopravu, tak na autobusové a vlakové nádraží. Díky tomu ji navštěvují studenti nejen z Hodonína, ale i z okolních vesnic a měst. Pro výuku využívá prostory a učebny, které nedávno prošly opravami a úpravami v takovém rozsahu, aby se vyrovnaly současným nárokům na moderní pracovní prostředí. V budově je vybudován výtah, což umožňuje bezbariérový přístup do vyšších pater. Majitel budovy zahájí v roce 2023 renovaci exteriérů, což zatraktivní portfolio naší školy.

Vznikla v roce 2006, kdy působila jako velmi malá škola zaměřená na výuku pouze dospělých, a to zejména anglického, německého a ruského jazyka. V roce 2008 prošla jazyková škola reorganizací, kdy rozšířila své působení na výuku ve firmách, a začala poskytovat vzdělávání v jednoletých kurzech cizích jazyků s denní výukou (jednoleté pomaturitní studium) a v odpoledních kurzech anglického jazyka pro děti a mládež. Odpolední a večerní docházkové jazykové kurzy pro dospělé jsou stále jednou z nedílných součástí chodu školy. Všechny docházkové kurzy jsou navazující, takže studenti mohou postupně dosahovat vyšší úrovně jazykových znalostí.

Jazyková škola IDEA má už roky stálý tým zkušených a kvalifikovaných lektorů, kteří dbají na to, aby ve všech kurzech probíhala výuka v přátelské atmosféře, studenti byli schopní používat vyučovaný jazyk aktivně a beze strachu, a byl zřetelný pokrok v jazykové oblasti. Nejlepší zpětnou vazbou je pro nás fakt, že většina našich studentů navštěvuje naše kurzy dlouhodobě a nezdráhají se doporučit naši školu svým známým nebo spolužákům.