Příprava na CAE (3 studenti)

Kód: 2018062 Jazyk: ANGLICKÝ (C1)
Stav: probíhá zápis  PROBÍHÁ ZÁPIS Obsazenost: 0
 
Zařazení: určen dospělým
určen dětem
zaměřen na přípravu ke zkoušce či certifikátu
Cena na pololetí: 4200,- Kč
 
Rozsah: 17 lekcí/90 minut Intenzita: 1 x týdně
Termín: - Den v týdnu:
  - Čas: dle dohody
Kurz navazuje z prvního do druhého termínu (pololetí).   Navazuje z prvního do druhého termínu (pololetí).

Místo: Jazyková škola IDEA, Národní třída 16, Hodonín Učebnice: Complete CAE
Učebna: U5 Lektor:

Čas výuky se stanoví individuálně, na základě domluvy.

 

Kurz je určen pro maximálně tři studeny. Jedná se o přípravný kurz na mezinárodní zkoušku Cambridge na pokročilé úrovni. V kurzu Vás lektor připraví na všechny části zkoušky, vysvětlí systém zkoušení, odhalí případné slabší stránky a pomůže v odstranění těchto slabších stránek tak, aby byl student schopen vykonat zkoušku.

Cena je stanovená pro 3 studenty. V případě, že se do skupinky přihlásí jiný počet studentů, bude se cena přepočítávat na daný počet studentů. 

POZOR!!

Odesláním elektronické přihlášky poskytujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů. Vaše osobní údaje nikdy neposkytujeme třetím stranám a nevyužíváme je ani k marketingovým účelům. Řídíme se platnými zákony o zpracování osobních údajů. Datum narození a adresa nejsou povinné údaje, nemusíte je při vyplňování přihlášky poskytovat!!

Foto školy

Klíčová slova

angličtina, Hodonín, angličtina Hodonín, výuka angličtiny, jazyková škola, jazykovka, jazykové školy, jazykovky, němčina, ruština, Hodonín a okolí, angličtina Hodonín a okolí, jazykovky Hodonín a okolí, výuka jazyků Hodonín, angličtina Břeclav a okolí, zkoušky, mezinárodní zkoušky, certifikáty, příprava, státnice, státní zkouška, kurzy, jednoleté pomaturitní studium, výuka angličtiny pro děti, angličtina děti...

Kontaktujte nás

Neváhejte nás kontaktovat, vyjdeme vám vstříc.

Adresa: Národní třída 267/16
  695 01 Hodonín
Telefon: +420 774 433 257
 
E-mail: