Kurz s přípravou na zkoušku FCE

Kód: 2017053 Jazyk: ANGLICKÝ (B2)
Stav: probíhá zápis  PROBÍHÁ ZÁPIS Obsazenost: 2
 
Zařazení: určen dospělým
určen dětem
Cena na pololetí: 3600,- Kč
 
Rozsah: 15 lekcí/90 minut Intenzita: 1 x týdně
Termín: 21.09.20 - 19.01.21 Den v týdnu: Po
  25.01.21 - 24.05.21 Čas: 17:30 - 19:00
Kurz navazuje z prvního do druhého termínu (pololetí).   Navazuje z prvního do druhého termínu (pololetí).

Místo: Jazyková škola IDEA, Národní třída 16, Hodonín Učebnice: Complete First
Učebna: U5 Lektor: Kamila Hüblová

Kurz je určen pro  max. 4 studeny ve skupince. Jedná se o přípravný kurz na mezinárodní zkoušku Cambridge na středně pokročilé úrovni. V kurzu Vás lektor připraví na všechny části zkoušky, vysvětlí systém zkoušení, odhalí případné slabší stránky a pomůže v odstranění těchto slabších stránek tak, aby byl student schopen vykonat zkoušku. 

Cena je stanovená pro 4 studenty. V případě, že se do skupinky přihlásí jiný počet studentů, bude se cena přepočítávat na daný počet studentů, popřípadě se zkrátí časová dotace při zachování stejně ceny (např. 12 lekcí/90 minut při 2 studentech).

 

POZOR!!

Odesláním elektronické přihlášky poskytujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů. Vaše osobní údaje nikdy neposkytujeme třetím stranám a nevyužíváme je ani k marketingovým účelům. Řídíme se platnými zákony o zpracování osobních údajů. Datum narození a adresa nejsou povinné údaje, nemusíte je při vyplňování přihlášky poskytovat!

Foto školy

Klíčová slova

angličtina, Hodonín, angličtina Hodonín, výuka angličtiny, jazyková škola, jazykovka, jazykové školy, jazykovky, němčina, ruština, Hodonín a okolí, angličtina Hodonín a okolí, jazykovky Hodonín a okolí, výuka jazyků Hodonín, angličtina Břeclav a okolí, zkoušky, mezinárodní zkoušky, certifikáty, příprava, státnice, státní zkouška, kurzy, jednoleté pomaturitní studium, výuka angličtiny pro děti, angličtina děti...

Kontaktujte nás

Neváhejte nás kontaktovat, vyjdeme vám vstříc.

Adresa: Národní třída 267/16
  695 01 Hodonín
Telefon: +420 774 433 257
 
E-mail: