Angličtina pro falešné začátečníky - mírně pokročilé

Kód: 2013075 Jazyk: ANGLICKÝ (A2)
Stav: Kurz je již naplněn.  PLNĚ OBSAZEN Obsazenost: 7
 
Zařazení: určen dospělým
Cena na pololetí: 3050,- Kč
 
Rozsah: 17 lekcí/90 minut Intenzita: 1 x týdně
Termín: 21.09.20 - 25.01.21 Den v týdnu: Po
  01.02.21 - 31.05.21 Čas: 16:30 - 18:00
Kurz navazuje z prvního do druhého termínu (pololetí).   Navazuje z prvního do druhého termínu (pololetí).

Místo: Jazyková škola IDEA, Národní třída 16, Hodonín Učebnice: English File pre-intermediate od 1.lekce
Učebna: U4 Lektor: Jana Lanžhotská

Tento kurz je navazující, lze se připojit k výuce do naplnění kapacity (max. 8 studentů). Předpokladáme znalosti základní slovní zásoby, schopnost vyjadřovat se v jednoduchých krátkých větách k základním tématům ze života (rodina, práce, zájmy, jídlo..). 

V dohledné době bychom rádi přestoupili do úrovně mírně pokročilé (budeme tedy pořizovat nové učebnice úrovně pre-intermediate v průběhu výuky, učebnice elementary si nebudete pořizovat, nebo si pořídíte pouze vydání B, vše Vám upřesníme).

 

 

POZOR!!

Odesláním elektronické přihlášky poskytujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů. Vaše osobní údaje nikdy neposkytujeme třetím stranám a nevyužíváme je ani k marketingovým účelům. Řídíme se platnými zákony o zpracování osobních údajů. Datum narození a adresa nejsou povinné údaje, nemusíte je při vyplňování přihlášky poskytovat!!

Foto školy

Klíčová slova

angličtina, Hodonín, angličtina Hodonín, výuka angličtiny, jazyková škola, jazykovka, jazykové školy, jazykovky, němčina, ruština, Hodonín a okolí, angličtina Hodonín a okolí, jazykovky Hodonín a okolí, výuka jazyků Hodonín, angličtina Břeclav a okolí, zkoušky, mezinárodní zkoušky, certifikáty, příprava, státnice, státní zkouška, kurzy, jednoleté pomaturitní studium, výuka angličtiny pro děti, angličtina děti...

Kontaktujte nás

Neváhejte nás kontaktovat, vyjdeme vám vstříc.

Adresa: Národní třída 267/16
  695 01 Hodonín
Telefon: +420 774 433 257
 
E-mail: