Angličtina pro mírně pokročilé

Kód: 1813067 Jazyk: ANGLICKÝ (A2)
Stav: probíhá zápis  PROBÍHÁ ZÁPIS Obsazenost: 5
 
Zařazení: určen dospělým
Cena na pololetí: 2950,- Kč
 
Rozsah: 17 lekcí/90 minut Intenzita: 1 x týdně
Termín: 19.09.18 - 23.01.19 Den v týdnu: St
  30.01.19 - 05.06.19 Čas: 16:30 - 18:00
Kurz navazuje z prvního do druhého termínu (pololetí).   Navazuje z prvního do druhého termínu (pololetí).

Místo: Jazyková škola IDEA, Národní třída 16, Hodonín Učebnice: English File pre-intermediate 3rd edition od lekce 4A
Učebna: U1 Lektor: Kamila Hüblová

Tento kurz je navazující z minulého školního roku, ale je možno se do něj přihlásit. Požadujeme pouze zvládnutí učiva na úrovni falešného začátečníka, to znamená zvládnutí velmi jednoduché konverzace (představit se, dokázat o sobě velmi jednoduše hovořit, zvládnout základní slovní zásobu ohledně jídla, cestování, povolání..). Z gramatiky stačí zvládnout přítomný čas, minulý čas a průběhový čas, sloveso to be, can, have, základy pravidelných a nepravidelných sloves..

 

 

POZOR!!

Odesláním elektronické přihlášky poskytujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů. Vaše osobní údaje nikdy neposkytujeme třetím stranám a nevyužíváme je ani k marketingovým účelům. Řídíme se platnými zákony o zpracování osobních údajů. Pokud nesouhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů, a chcete se přihlásit na kurz, kontaktujte nás.

Foto školy

Klíčová slova

angličtina, Hodonín, angličtina Hodonín, výuka angličtiny, jazyková škola, jazykovka, jazykové školy, jazykovky, němčina, ruština, Hodonín a okolí, angličtina Hodonín a okolí, jazykovky Hodonín a okolí, výuka jazyků Hodonín, angličtina Břeclav a okolí, zkoušky, mezinárodní zkoušky, certifikáty, příprava, státnice, státní zkouška, kurzy, jednoleté pomaturitní studium, výuka angličtiny pro děti, angličtina děti...

Kontaktujte nás

Neváhejte nás kontaktovat, vyjdeme vám vstříc.

Adresa: Národní třída 267/16
  695 01 Hodonín
Telefon: +420 774 433 257
 
E-mail: