Angličtina pro velmi mírně pokročilé

Kód: 1813053 Jazyk: ANGLICKÝ (A2)
Stav: Kurz je již naplněn.  PLNĚ OBSAZEN Obsazenost: 8
 
Zařazení: určen dospělým
Cena na pololetí: 2950,- Kč
 
Rozsah: 17 lekcí/90 minut Intenzita: 1 x týdně
Termín: 19.09.18 - 23.01.19 Den v týdnu: St
  30.01.19 - 05.06.19 Čas: 16:30 - 18:00
Kurz navazuje z prvního do druhého termínu (pololetí).   Navazuje z prvního do druhého termínu (pololetí).

Místo: Jazyková škola IDEA, Národní třída 16, Hodonín Učebnice: English File elementary, pre-intermediate 3rd edition
Učebna: U2 Lektor: Ing.Michaela Krmíčková

Tento kurz je navazující, ale lze do něj bez problémů nastoupit. Dokončíme učebnici, kterou si nově příchozí nemusí kupovat celou, stačí díl B (vysvětlíme po nástupu do kurzu). Předpoklady pro nástup do kurzu jsou: znalost přítomného času prostého, sloveso to be, to have, can, schopnost jednoduchého vyjadřování, znalost elementární slovní zásoby (představení, nakupování, jídlo, pití, cestování - na jednoduché úrovni).

 

 

POZOR!!

Odesláním elektronické přihlášky poskytujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů. Vaše osobní údaje nikdy neposkytujeme třetím stranám a nevyužíváme je ani k marketingovým účelům. Řídíme se platnými zákony o zpracování osobních údajů. Pokud nesouhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů, a chcete se přihlásit na kurz, kontaktujte nás.

Foto školy

Klíčová slova

angličtina, Hodonín, angličtina Hodonín, výuka angličtiny, jazyková škola, jazykovka, jazykové školy, jazykovky, němčina, ruština, Hodonín a okolí, angličtina Hodonín a okolí, jazykovky Hodonín a okolí, výuka jazyků Hodonín, angličtina Břeclav a okolí, zkoušky, mezinárodní zkoušky, certifikáty, příprava, státnice, státní zkouška, kurzy, jednoleté pomaturitní studium, výuka angličtiny pro děti, angličtina děti...

Kontaktujte nás

Neváhejte nás kontaktovat, vyjdeme vám vstříc.

Adresa: Národní třída 267/16
  695 01 Hodonín
Telefon: +420 774 433 257
 
E-mail: