Kurzy pro děti a mládež

Výuka probíhá ve skupinkách 4-8 dětí a jejím cílem je zejména podpořit přirozený proces osvojování si cizího jazyka a vybudovat kladný vztah ke studiu cizích jazyků obecně. Koncepce kurzů je celoroční, děti můžou společně pokračovat i v dalších letech, výuka je návazná.Naši lektoři mají dlouholeté zkušenosti s výukou dětí.

Obvykle jsou kurzy sestaveny tak, že probíhají vždy dvakrát týdně, buď v pondělí a ve středu, nebo v úterý a ve čtvrtek. Celkový počet lekcí za školní rok je obvykle 60. Ceny uvedené v rozvrhu jsou za 1 pololetí, tedy za 30 lekcí.

Některé kurzy probíhají jen 1 x týdně, cena je tedy poloviční. Celkový počet lekcí za školní rok je v tomto případě 30.

V rozvrhu ale máme i kurzy s jinou frekvencí docházky, v takovém případě se cena liší.

 

Zvláště u mladších dětí aplikujeme do osvojování si jazyka písničky, hudbu, pohyb, hry a další speciálně připravené aktivity. Jednotlivé lekce jsou koncipovány tak, aby pro děti byly zábavné. Mimo cizího jazyka kladou důraz i na osobní rozvoj dítěte.

 

Starší děti se snažíme motivovat k rozvoji komunikačních schopností, samostatného vzdělávání a schopnosti využívat veškeré nejmodernější zdroje ke studiu jazyka.

 

V nabídce kurzů jsou uvedeny učebnice, se kterými se v kurzech pracuje, tyto učebnice nejsou zahrnuty v ceně kurzovného. Studenti si buď pořizují učebnice sami, nebo je mohou zakoupit v kanceláři.

Výukový rok je rozdělen na dvě pololetí. Ceny kurzu jsou uvedeny vždy za jedno pololetí.

 

V SOUČASNÉ DOBĚ PŘIPRAVUJEME ROZVRH NA ŠKOLNÍ ROK 2018/2019.

 

JIŽ ZAČÍNÁME POSTUPNĚ ZVEŘEJŇOVAT ROZVRH KURZŮ PRO ŠKOLNÍ ROK 2018/2019, ALE BUDEME HO DOPLŇOVAT AŽ DO KONCE LETNÍCH PRÁZDNIN.

TY KURZY, KTERÉ PROBÍHALY V PŘEDCHOZÍM ŠKOLNÍM ROCE BUDOU PROBÍHAT VE STEJNÝCH ČASOVÝCH INTERVALECH, ALE NĚKDY MOHOU NASTAT DROBNÉ ČASOVÉ ZMĚNY.

POKUD SI NEJSTE JISTI, ZDA SE BUDE VAŠEMU DÍTĚTI V KURZU LÍBIT, PŘIJĎTE SE PODÍVAT, RÁDI VÁM VŠE VYSVĚTLÍME, UKÁŽEME UČEBNY A ZODPOVÍME VŠECHNY VAŠE DOTAZY. NOVÝM STUDENTŮM JE VŽDY POSKYTNUTA PRVNÍ, POPŘÍPADĚ I DRUHÁ NEZÁVAZNÁ UKÁZKOVÁ LEKCE ZDARMA.

 

Foto školy

Klíčová slova

angličtina, Hodonín, angličtina Hodonín, výuka angličtiny, jazyková škola, jazykovka, jazykové školy, jazykovky, němčina, ruština, Hodonín a okolí, angličtina Hodonín a okolí, jazykovky Hodonín a okolí, výuka jazyků Hodonín, angličtina Břeclav a okolí, zkoušky, mezinárodní zkoušky, certifikáty, příprava, státnice, státní zkouška, kurzy, jednoleté pomaturitní studium, výuka angličtiny pro děti, angličtina děti...

Kontaktujte nás

Neváhejte nás kontaktovat, vyjdeme vám vstříc.

Adresa: Národní třída 16
  695 01 Hodonín
Telefon: +420 774 433 257
 
E-mail: